O nás

Jsme nově otevřená autoškola v Českých Budějovicích. I když jsme noví na trhu, naše zkušenosti sahají až do roku 2013, jsem začal pracovat jako lektor v jedné Budějovické velké autoškole. Od té doby jsem pomohl mnoha lidem získat jejich řidičský průkaz a zlepšit se v řízení. V naší autoškole se specializujeme na výuku řízení automobilů skupiny B. Jsem však schopen pomoci i s vrácením řidičských oprávnění a nabízím i kondiční jízdy pro ty, kdo potřebují zlepšit své řidičské schopnosti.

Snažím se být jednou z nejlevnějších autoškol, pomáhá mi v tom i status, že nejsem plátce DPH, jako velké autoškoly. 

Přijímám jen tolik žáků, kolik zvládnu odjezdit v termínech, které žáci požadují.

Snažím se vyhovět všem přáním klientů, časy jízd, místo vyzvednutí, hudba při jízdách ...

Jak to u nás chodí

V první řadě od tebe potřebuji vyplněnou přihlášku do autoškoly a od lékaře vyplněné potvrzení o zdravotní způsobilosti. Oba formuláře nalezneš v sekci ke stažení. Nalezneš tam i pokyny k vyplnění, když si nebudeš vědět rady.

Vyplněné formuláře mi doruč do kanceláře autoškoly (Riegrova 51, České Budějovice) nebo mi zavolej a domluvíme si osobní předání. 

Na základě doručených dokumentů tě můžu nahlásit na úřadě a můžeme se domluvit na začátku výuky a výcviku. Nejlepší je začít alespoň prvním sezením s teorií a na teorii navázat jízdami. 

Kontakt

Adresa učebny

Riegrova 1756/51, 370 01 České Budějovice

Telefon

728 775 948

Sledujte mě (připravujeme)

Facebook